موجودات نیمه شناخته ای که نمی دانم از فضا آمده اند یا از ماورای جهان … خیلی زود جایشان را در میان قلب آدم ها باز کردند و آدم ها شدند وابسته ایشان !

حالا دو سه روزی است که این موجودات نیمه شناخته دچار نوعی خاموشی یا بهتر است بگویم : فیلترینگ شده اند و بیچاره “آن ها” که تمام وقت این موجودات در خدمت ایشان یا بهتر است بگویم “آن ها” در خدمت “ایشان” بودند !

دقیقه به دقیقه و ساعت به ساعت از بهترین و بدترین لحظه های عمرش فیلم و عکس می گیرد و با ذوق و شوقی وصف ناشدنی تقدیم این موجودات می کند …و یک عده دیگر هم برایش لایک و …می زند و برخی مواقع با او همدردی می کند … و خیلی مسائل دیگر که مجالی برای گفتن همه شان نیست !!!

 

راستی الآن این “آن ها"  بدون این موجودات چه می کنند ؟؟؟ به نظرم باید مراکز درمانی زیادی تشکیل داد تا این “آن ها” ی تازه ترک داده شده را تحت درمان قرار داد… بله، آخر معتاد بوده اند و الآن حالشان بسیار وخیم است !!!

خدا به خیر کند این اقدام این مرجع دولتی والا مقام را … فقط نمی دانم تا الان این مرجع محترم کجا تشریف داشتند که نتوانسته بودند جلوی این گندکاری های این موجودات نیمه شناخته ( البته اشتباه نشود این موجودات زبان بسته که از خود نیرویی ندارند منظورم همان افراد سودجویی است که این موجودات را بکار گرفته، در راه بیراهه بردن اذهان عمومی!) را بگیرند !

 

پ.ن 1: در همین راستا برخی از معتادان گرانقدر و همچنین برخی دیگر از هموطنان عزیزمان به پیام رسان “سروش” گرایش پیدا کرده اند!!!

پ.ن2: موجودات نیمه شناخته : تلگرام ، اینستاگرام، واتس آپ…

موضوعات: دلنوشته ی تسنیم, دغدغه های روز  لینک ثابت[سه شنبه 1396-10-12] [ 09:17:00 ق.ظ ]